Online terapie jako zaměstnanecký benefit

Vaše firma je tak úspěšná, jak motivované a spokojené zaměstnance má. Jako terapeut a bývalá „HRistka“ vím, že pracovní nadšení začíná u duševní pohody. Dopřejte svým zaměstnancům terapie jako firemní benefit a umožněte jim využít jejich plný pracovní potenciál.

Stravenky zaměstnance šťastné neudělají. Duševní zdraví ano!

Řekněme si to na rovinu: stravenky už dnes žádného zaměstnance neohromí ani ho nenamotivují pracovat usilovněji. Moderní individuální benefity, jako je terapie, to dokážou.

 V uvolněné a podporující pracovní atmosféře podávají všichni zaměstnanci lepší výkony. Naopak tam, kde jsou vztahy nefunkční a objevují se konflikty, nebo pokud zaměstnanci nezvládají kombinovat svou práci se spokojeným osobním životem, nadšení a pracovní morálka výrazně klesá. Svou nespokojenost pak zaměstnanci často šíří i na své kolegy nebo dokonce zákazníky.

Psychický stav zaměstnanců má proto přímý vliv na výsledky firmy. Díky firemním terapiím podchytíte problémy už v zárodku a nebudete řešit potíže s fluktuací.

Jaká témata zaměstnanci v terapiích nejčastěji řeší?

Proč se vám vyplatí investovat do firemních terapií?

       Stanete se pro své stávající i potenciální zaměstnance lovebrandem, který budou rádi doporučovat dál.

       Získáte konkurenční výhodu, kterou lidé u jiných firem nenajdou.

        Ušetříte. Snížíte náklady spojené s absencí či odchodem zaměstnanců nebo s řešením konfliktů mezi kolegy.

    Terapie pomůže zaměstnancům lépe se vyrovnat se stresem, vyhnout se vyhoření a rozhýbat kreativitu.

        Podpoříte týmovou spolupráci včetně dobrých mezilidských vztahů na pracovišti.

      Výborné duševní zdraví vašich zaměstnanců zvýší produktivitu a loajalitu.

Jak spolupráce se mnou vypadá?

Terapie probíhají online
(po domluvě osobně)

Zaměstnanec konzultuje z pohodlí domova či kanceláře, nemusí nikam dojíždět. Online forma terapií je stejně účinná jako osobní setkání.

Platíte za uskutečněná
setkání

Model spolupráce přizpůsobím vašim potřebám. Platíte jen za terapie, které vaši zaměstnanci opravdu využijí.

Motivační individuální balíčky

Nastavíte si vlastní systém: terapie jen pro klíčové manažery ve firmě, nebo naopak pro všechny zaměstnance.

Pravidelné reporty o využívání benefitu

Každý měsíc vám zašlu report o využívání benefitu a spokojenosti vašich zaměstnanců. Veškeré informace budou anonymní.

Kdo terapie u vás ve firmě povede?

Jmenuji se Mgr. Adéla Šauerová, jsem terapeut a bývalá „HRistka“. Pracuji s moderními psychoterapeutickými přístupy (například gestalt terapie, KBT, pozitivní psychologie) a od roku 2019 procházím šestiletým terapeutickým výcvikem Life Dynamic. Jako terapeut působím u MUDr. Jana Hnízdila v Hnízdě zdraví.

Přes 7 let jsem působila v mezinárodních společnostech na HR pozicích. Naposledy v Partner in Pet Food CZ s.r.o., kde jsem zastřešovala HR oddělení centrály společnosti v PrazeZodpovídala jsem za nábor a adaptaci nových zaměstnanců, vzdělávání a rozvoj, hodnocení a odměňování, firemní akce, průzkumy spokojenosti a wellbeing zaměstnanců.

Umím si živě představit výzvy, se kterými se každý den setkáváte vy i vaši zaměstnanci. Věřím, že díky mým mnohaletým zkušenostem v HR prostředí bude naše spolupráce velmi přínosná.

Pojďme si zavolat nebo se potkat osobně

Domluvme si termín společného hovoru či osobního setkání, na kterém probereme, jak terapie posunou konkrétně vaši firmu a zaměstnance.

+402 702 210 902
sauerova.adel@gmail.com

Nevíte, jak u vás ve firmě prosadit firemní terapii?

Ozvěte se mi. Pomohu vám představit nový benefit vedení vaší společnosti či konkrétnímu týmu. Připravím pro vás workshop na míru vašim potřebám. Ráda vám pomohu vedení společnosti přesvědčit, že na duševní pohodě zaměstnanců opravdu záleží